TR-Electronic İpli Encoder için Kasnaklar

TR-Electronic İpli Encoder sahne teknolojisi ve diğer birçok uygulamalarda, depolama ve lojistik sektöründe doğrusal hareketleri kayıt için evrensel olarak uygulanabilir, etkin ve güvenli bir çözümdür. Onların temel avantajı özellikle kompakt montaj alanı gereksinimidir : ölçüm sarılı makara içerisindeki telin hareketini encodere ve dolayısıyla PLC sisteme aktarması ile belirlenir.

Şu ana kadar mekanik zorunluluklar sebebiyle +/- 3 ° değerine kadar açma aralığı bulunmaktaydı. TR Electronic kasnaklar ile, ancak, mümkün olan açma aralığı 6° den 135 ° değerine kadar yükseltilmiştir.Tek bir kasnak, 0 ° -105 ° ‘lik bir çıkış açısı imkân verirken, bu aslında iki kasnaklı model ile de 135 ° çıkış açısına ulaşılabilmektedir.

Kasnaklar düzenlemeye bağlı olarak, sökülme açı aralığı da ipli encoder ile 90 ° açıyla yerleştirilebilir. TR Electronic kasnaklar ile, ipli encoder ayrıca üst açılması ile, yatay sökülme veya yatay çıkış ile alt çıkış açıklığı ile monte edilebilir. Bu şekilde, tel üzerindeki su damlacıkları kasnaklar ile yönlendirilir, kablo ve ipli-encoder su temasına ve kötü çevre şartlarına karşı en iyi şekilde korunur.

Ayrıntılı bilgi için:

Kasnaklar için montaj kılavuzu indirmek için tıklayınız.

Mevcut İpli Encoder Seçenekleri: www.tr-electronic.com/s/S007054

/ Genel @de