Üniversa İç Dış Ticaret Limited Şirketi

1993 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı ticaret konusunda faaliyetimizi, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.
Traktörden otobüse kadar sivil ve askeri alanda elektrik yedek parça ihtiyaçlarınızı; fabrikalarda ihtiyaç duyulan sistem otomasyonu ve donanımı ile ilgili ürünleri Alman partnerlerimiz aracılığı ile tedarik ediyoruz.

Rotatif Encoderlar


Optik ve manyetik tarama seçenekleriyle TR-Electronic rotatif encoderlar demir-çelik üretimi,rüzgar santalleri, vinçlerde, gemilerde ve özel ATEX versiyonlarıyla boya üretim hatlarında kullanılmaktadır.Minyatür modelleri medikal üretim hatlarında ön plandayken güvenlik gerektiren tüm uygulamalarda SIL3 sertifikalı mutlak modelleri ile hizmettedir. Bunlara ek olarak yüksek kalitede rotatif encoderların tüm uygulamalarınıza uygun bir modeli vardır.
Programlama araçları, göstergeler ve montaj ekipmanları gibi tüm aksesuarlarıyla uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edilebilir.

Linear Encoderlar


TR-Electronic lineer encoderları makine ve özel uygulamalarınızda doğrusal hareket verilerini farklı teknolojilerle özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak elde etmeniz için tasarlanmıştır.
Lineer Absolute Encoderlar, pozisyon sensörleri ve lazer ölçüm sistemlerinin enjeksiyon makinalarında temassız olarak veya hidrolik silindirlerde entegre olarak kullanılan versiyonları bulunmaktadır. Cascade bağlanarak uzun lineer mesafelerde birden fazla magnet ile kullanılan modelleri mevcuttur. İlaveten çok yüksek hassasiyette ölçüm gerektiren uygulamalarda veya makinelerde bu konuda özel cam skalalı mutlak lineer sistemlerimiz bulunmaktadır. Uzun mesafelerde ölçüm yapabilen lazer mesafe ölçüm sistemleri ile yüksek hassasiyet gerektiren lojistik, taşıma ve depolama uygulamalarında çözüm sunmaktayız.
TR-Electronic lineer encoderleri uygulamanızda temassız,yüksek doğruluk ve hassasiyette ölçüm yapar.Yüksek kaliteli TR-Electronic ürünleri sayesinde yüksek duruş maliyetlerine katlanmak zorunda kalmaz makinelerinizin kullanım ömrünü uzatırsınız.

Röleler


Tek ve çift bobinli versiyonları mevcuttur, kompakt ve hafiftir, IP67 / IP6K9K, 12-80VDC, 50A – 1,000 A özellikleri ile, sert çevresel koşullara uygun dayanıklı yalıtım malzemesine sahiptir, uzun ömürlüdür.
Paneldeki güç kaynağının kapatılmasını sağlayan elektronik kontrol sistemi, bataryaların deşarj olmasını engellemeye yönelik yüksek ve düşük voltaj görüntülenmesi özelliklerine sahip modelleri mevcuttur.
Ürün gamımızda elektronik zaman fonksiyonlu kübik röleler de bulunmaktadır.

Switchler


Kissling Switchler – çeşitli tasarımları mümkündür.

Bir, iki ve dört kutuplu türevleri, VDE 0660 Bölüm 206 da belirlenen standartlardaki ayırma güç uygulaması, çok sayıda kumanda tipleri ile uygun olarak, IP67 / IP6K sızdırmazlık katsayısı, çalışma sıcaklığı -55° C ila +130 ° C aralığında olup, özel tasarımlar ile +300 ° C çalışma sıcaklığına erişilebilmektedir.

Yüksek şok ve titreşim kapasitesi, 50A – 500A, batarya yük kontrolü,DIN EN 50008/50036 ve DIN 43697 standartlarındaki akım ve voltaj sensörleri, opsiyonel kurulum pozisyonları, aşınma direnci ve film mühürleme.

Katıldığımız Fuarlar

Basında Biz

Sektörel Dergilerdeki Reklamlarımız

Tanıtım Filmlerimiz